FAIL (the browser should render some flash content, not this).ŞENKÖYLÜLER GELENEKSEL LAVANTALI ZEYTİNYAĞI SABUNU

Defne SabunuTemmuz ayında olgunlaşan ve çiçeklenen lavantalar biçilerek desteler halinde gölgede kurutulur. Kuruyan lavantaların tohumları çıkarılarak pişirilen zeytin yağı sabununun hamuruna katılır ve uzun süre karıştırılır. Tavalara dökülen sabunlar kesilirek kalıplara ayrılır, mühürlenir ve kurumaya bırakılır. İçeriğinde hiçbir şekilde lavanta esansı bulunmaz. Tamamen doğal olan lavanta sabunu kurudukça tarçın rengine dönüşür.

Doğal lavanta tohum parçacıklarının sabun içindeki dağılımı düzensizdir. Sabun içinde lavanta tohumunun olduğu yerlerin rengi zaman geçtikçe koyulaşır ve belirgin bir hal alır. Keskin lavanta kokusu hissedilmez baskın koku zeytinyağıdır. Sabun şekli, geleneksel el kesimi sergi sabunu olduğu için mükemmel geometride değildir. İçeriğinde tohum parçacıkları oldu için peeling özelliğine sahip olmakla birlikte bu tür bir sabunla daha önce tanışmamışlar için farklı bir deneyim olacağını belirtmekte yarar var. .


NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Ürünlerimizden sipariş vermek için E-SATIŞ Mağazamızın Link'ine TIKLA: http://esatis.senkoyluler.com

GÖNDERİ ŞEKLİ

Şenköylüler Lavantalı Zeytinyağı Sabunu özgün sunumları ile tekli, ikili ve beşli ambalajlarda/keselerde gönderildiği gibi kilo usulü ile de gönderilmektedir. Tüm Türkiye'ye gönderim yapılabilmektedir. Gönderi haftanın belirli günlerinde anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Uyarı: Şenköylüler Lavantalı Zeytinyağı Sabununun Satışı sadece Şenköylüler Web Sitesi üzerinden yapılmaktadır.


ŞENKÖYLÜLER LAVANTALI ZEYTİNYAĞI SABUNU FOTOĞRAFLARI

Defne Sabunu

 

Yasal Uyarı: Tüm içerik ve fotoğraf hakları www.senkoyluler.com'a aittir. Fotoğraflar izinsiz kullanılamaz.