FAIL (the browser should render some flash content, not this).ŞENKÖYLÜLER GELENEKSEL ZEYTİNYAĞI SABUNU ( El Yapımı)

Zeytinyağı Sabunu Yemeklik zeytinyağı, kil suyu, kaya tuzu, sabuncu sodası ve su kullanılarak yapılan geleneksel Şenköylüler Zeytinyağı Sabunlarında hiçbir şekilde kimyasal ürün, boya, aromatik madde, uçucu yağlar, hayvansal yağlar, katılaştırıcılar, başkaca bitki yağları, su/nem tutucu silikat ve adını sayamadığımız diğer maddeler kesinlikle kullanılmaz.

Sergi kurutma yöntemiyle yapılan bu sabunlar yaklaşık 3-6 ay gibi bir sürede kuruyabilmektedir. Görüntüsü mükemmel geometriye sahip değildir. Nem tutucu kimyasallar kullanılmadığı için sabun kalıpları sabit gramajda değildir. Zaman geçtikçe nemini kaybeder ve gramaj kaybına uğrar fakat bu sabunun değerini daha da arttırır.

Şenköylüler Zeytinyağı Sabunu su ile temasında hemen erimez. Seri üretim sabunlarda olduğu gibi doğal gliserini alınmadığı için geleneksel sabunun tüm özelliklerini ve faydasını bünyesinde barındırmaktadır.


NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Ürünlerimizden sipariş vermek için E-SATIŞ Mağazamızın Link'ine TIKLA: http://esatis.senkoyluler.com

GÖNDERİ ŞEKLİ

Şenköylüler Zeytinyağı Sabunu özgün sunumları ile tekli, ikili ve beşli ambalajlarda/keselerde gönderildiği gibi kilo usulü ile de gönderilmektedir. Tüm Türkiye'ye gönderim yapılabilmektedir. Gönderi haftanın belirli günlerinde anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Uyarı: Şenköylüler Zeytinyağı Sabununun Satışı sadece Şenköylüler Web Sitesi üzerinden yapılmaktadır.


ŞENKÖYLÜLER ZEYTİNYAĞI SABUNU FOTOĞRAFLARI

Zeytinyagi Sabunu

 

Zeytinyagi Sabunu

Yasal Uyarı: Tüm içerik ve fotoğraf hakları www.senkoyluler.com'a aittir. Fotoğraflar izinsiz kullanılamaz.